Karanlık Işık

Ücretsiz Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut15 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciGamesdom
Karanlık Işık, ücretsiz oynanabilen rol yapma oyunudur.

Karanlık Işık, ücretsiz oynanabilen rol yapma oyunudur.

Gamesdom tarafından yayınlanan Karanlık Işık, MMORPG türünde bir oyundur. Türkçe dil desteğine sahip oyun masaüstünden oynanabiliyor. Oyunda altı farklı dünya yer alıyor. Oyunda bir çok ekipman seçeneği bulunuyor. Her ekipmanın kendine has özellikleri bulunuyor ve bu özellikler oyuncuya ekstra yetenekler kazandırıyor. Oyun üç boyutlu (3D) grafiklerle ve gelişmiş görev sistemiyle göz kamaştırıyor.

Oyunda kılıç ustaları, elemantalistler ve vahşi savaşçılar olmak üzere 3 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Karakter sınıflarından kısaca bahsetmek gerekirse, kılıç ustaları çok iyi kılıç kullanır, savunmaları güçlüdür. Elemantalistler, büyücüdür güçlü saldırıları vardır ve uzaktan saldırı yapabilirler. Vahşi savaşçılar, silah kullanır, hızlı hareket ederler ve uzaktan saldırı yapabilirler.
 
Karanlık Işık oyununda birlik sistemi yer alıyor. Oyunda kullanıcılar arasında gerçekleştirilen birebir savaşların yanı sıra birlik oyuncularının yan yana savaştığı birlik savaşları da bulunuyor. Bu savaşlarda düşmanlarınızı öldürerek puan kazanabilir ve sıralamaya girebilirsiniz.
Karanlık Işık indir